Alergător/Susţinător

Listă participanţi Run for Wildlife Romania

Baza sportivă Unirea, ora 12.20, Pădurea Făget, Drumul Sf.Ioan 2

 

SUSŢINĂTORI ONG/NGO SUPPORTERS

NUME/PRENUME

NAME/SURNAME

CURSĂ/

RACE

SUSŢIN ONG/

I SUPPORT THE NGO

1 MĂNTOIU DRAGOŞ ŞTEFAN 10K WRC
2 MĂCINIC MIHAI 3K FUNDAŢIA VISUL LUANEI
3 STAMATESCU ANA 10K CCCL

SUSŢINĂTORI ALERGĂTORI/SUPPORTING RUNNERS

NUME/PRENUME

NAME/SURNAME

CURSĂ/

RACE

SUSŢIN ALERGĂTORUL/

I SUPPORT THE RUNNER

1 BOLAT MARIA 10K BOLAT GRAŢIA-MARIA
2 CHICIOREA-MARTINESCU DIANA 10K BOLAT GRAŢIA-MARIA
3 CORBEI MATEI 10K BOLAT GRAŢIA-MARIA
BOBEICĂ ANCUŢA 10K BOLAT GRAŢIA-MARIA
SDRAILA FERNANDA 10K BOLAT GRAŢIA-MARIA

ALERGĂTORI/RUNNERS

  NUME/PRENUME

NAME/SURNAME

VÂRSTĂ/

AGE

JUD/ŢARĂ

FROM

CURSĂ/

RACE

CLUB SPORTIV/SPORTS CLUB ALERG PENTRU/

I RUN FOR

1 BOLAT GRAŢIA-MARIA 30-39 HD 10K PRIETENII BERZELOR
2 FECHETE VASILE 16-29 BN 10K CCCL
3 MUREŞAN ALEXANDRA 30-39 CJ 5K GRUPUL MILVUS
4 ANDRIS SIMONA ADELA 40-49 HD 10K VETS4WILD
5 BOLDINOG RĂZVAN 16-29 B 10K ACDB
6 DINOIU LOREDANA 30-39 B 5K FUNDAŢIA VISUL LUANEI
7 DELI GIANLUCA 30-39 ITALY 10K VETS4WILD
8 ROŞU OVIDIU 30-39 B 10K FUNDAŢIA VISUL LUANEI
9 RUNCU RAMONA 30-39 CJ 3K PRIETENII BERZELOR
10 SOMEŞAN RODICA 40-49 BN 5K CCCL
11 POPA MONICA ADRIANA 16-29 CJ 10K CCCL
12 KURTINECZ BRANDON 16-29 SM 10K TRANSYLVANIA SPORT ZONE CCCL
13 PASTRAV IOANA RALUCA 16-29 CJ 5K ACDB
14 FRANZLE REBECCA 30-39 AUSTRIA 5K VETS4WILD
15 BENEDEK ILDIKO 16-29 HG 10K CCCL
16 VARBLE DANA 30-39 USA 5K VETS4WILD
17 JOHNSON NICOLE 30-39 USA 5K VETS4WILD
18 SELLERI PAOLO 30-39 ITALY 5k PRIETENII BERZELOR
19 CHU MARTY 30-39 TAIWAN 5k FUNDAŢIA VISUL LUANEI
20 APOSTOL PETRINA 16-29 B 5K FUNDAŢIA VISUL LUANEI
21 VASILIU OANA 16-29 B 5K FUNDAŢIA VISUL LUANEI
22 PĂCURAR RALUCA-NADINA 16-29 CJ 5K VETS4WILD
23 PETRICESCU ROBERT-ANDREI 16-29 HD 5K VETS4WILD
24 KENESI KINGA 16-29 5K VETS4WILD
25 BENZAR BERNADETT 16-29 5K VETS4WILD
26 BIRAU ALEX 16-29 TM 10K GRUPUL MILVUS
27 GREC ELENA 16-29 CJ 10K VETS4WILD
28 MAJOR PETER 16-29 SLOVAKIA 10K PRIETENII BERZELOR
29 COMAN DRAGOŞ 16-29 MS 10K LPS TG MUREŞ FUNDAŢIA VISUL LUANEI
30 TRUFASU DARIA 30-39 B 10K VETS4WILD
31 HIRSCH ALEXANDRA 16-20 HD 10K FUNDAŢIA VISUL LUANEI
32 MARIAN RALUCA 16-29 CJ 10K LIVETEL PRIETENII BERZELOR
33 PĂLĂGEŞIU MARIA 16-29 CJ 10K WRC
33 FILIP MARIAN 16-29 CJ 5K VETS4WILD
35 JARDA LILIANA 30-39 CJ 3K ACDB
36 BIACSI ALEXANDRA 16-29 HU 5K Eltájolók TSE VETS4WILD
37 BIACSI TAMAS 16-29 HU 5K Eltájolók TSE VETS4WILD
38 DERI BERNOLD 16-29 SM 10K Kolping Tășnad GRUPUL MILVUS
39 NOGRADI ANNA HUNGARY 3K
40 PEREZ SANCHEZ ANA SPAIN 5K
41 RIES SALLY AUSTRIA 5K
42 KOSA CSABA RO 3K
43 WARCHULSKA KAROLINA POLAND 10K
44 DORPINGHAUS KAROLINE AUSTRIA 5K
45 LINSEL TOM UK 3K
46 CIRSTEA ASTARTE MARIA RO 3K
47 CREŢU IONUŢ 30-39 AG 10K CCCL
48 Bücs Szilárd-Lehel 30-39 CJ 10K CCCL
49 STANILA LAURA 40-49 CJ 3K VETS4WILD
50 STAN OLIMPIA 30-39 CJ 3K CCCL
51 CREŢU GEORGIANA 30-39 BV 5K CCCL
52 VĂCĂRESCU MARIA-RALUCA 16-29 B 5K WRC
53 CONEAC ANDREI 30-39 CJ 10K WRC
54 VOUCIUC ADRIAN 16-29 CJ 5K FUNDAŢIA VISUL LUANEI
55 ONODI HENRIETTA 16-29 HG 3K CCCL
56 ORASAN MEDA SANDRA 30-39 CJ 5K PRIETENII BERZELOR
57 MORAR ALEXANDRA 16-29 CJ 5K PRIETENII BERZELOR
58 TAHKOKORPI PAULA 16-29 CJ 3K CCCL
59 MUREŞAN COSMIN 30-39 CJ 5K VETS4WILD
60 Erős Lóránd 16-29 CJ 5K   PRIETENII BERZELOR